Зеленський готовий до співпраці з ГройсманомПартія Зеленського Слуга народу поки не може впливати на обрання прем’єра, тому після інавгурації президент співпрацюватиме з нинішньою владою.

Новообраний президент Володимир Зеленський готовий співпрацювати з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом після інавгурації. Про це у вівторок, 23 квітня, повідомив спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков, повідомляють Українські Новини.

“Природно, що після інавгурації він (Зеленський, – ред.) працюватиме з усіма чиновниками і органами центральної влади в межах закону”, – повідомив Разумков, відповідаючи на питання про те, чи готовий Зеленський співпрацювати з прем’єром.

Також спікер зазначив, що посада прем’єр-міністра – це прерогатива парламентської коаліції, а партія Слуга народу поки не представлена ​​у Верховній Раді і, таким чином, не може впливати на процес обрання прем’єра.

Раніше Гройсман заявив, що готовий співпрацювати з Зеленським після його інавгурації за умови відсутності ідеологічних розбіжностей.

Як відомо, інавгурація має відбудуться до 3 червня. У Зеленського називають можливу дату 28 травня.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: