Збройні сили відбивають атаку біля Димера та ІванковаВоїни Збройних сил України ведуть бойові дії поблизу Димера та Іванкова. Українські захисники зупинили більшість сил ворога, повідомляє генштаб ЗСУ.

Пише - джерело.

Раніше повідомлялося, що путінські війська, які прориваються у Київ із Чорнобильської зони, зупинили біля селища Іванків. Українські захисники підірвали міст, щоб зупинити окупантів.

Голова Сумської ОДА-керівник військово-цивільної адміністрації Дмитро Живицький розповів кількома годинами раніше, що населені пункти Сумської області взяті в облогу. Російська техніка з Сум вийшла на Київ, дуже багато техніки, яка пройшла транзитом.

Сьогодні від 4-ї ранку ворог продовжив наносити удари з повітря різним територіям і містам України. Зокрема під атакою опинився Київ.
Нагадаємо, другу добу триває війна з російськими окупантами. У Києві близько 4:22 ночі пролунало кілька вибухів. Уламки збитої ворожої ракети влучили у багатоповерхівку в районі Позняків, на вулиці Кошиця, 7-а. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, наразі відомо про трьох поранених.
Радник очільника МВС Антон Геращенко також повідомив, що росіяни били по Києву крилатими або балістичними ракетами.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: