Завалить снігом по коліна і вдарить мороз: Діденко попередила українцівУкраїнцям слід готуватися до зміни повітряних мас. Погода в найближчі дні суттєво зіпсується, прийдуть сніг та мороз.

- джерело.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

Синоптик сповістила, що до України сунуть атмосферні фронти сімейки циклонів Грета 1 та Грета 2. З ними вже завтра, 23 грудня, прийде сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу та дощ.

Передусім опадів слід чекати на Заході, Півночі, у частині південних і центральних областей. Водночас на Сході, у Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій областях і в Криму скоріш за все погода буде сухою.

Метеоролог підкреслює, що типи опадів по регіонах залежатимуть від температурних коливань, і повідомляє, що частині українців варто готуватися до достатньо сильних морозів:

  • у західних областях вдень буде від 3 до 7 градусів вище нуля;
  • у східних областях впродовж всієї доби буде мороз: вдень від 1 до 4 градусів нижче нуля, вночі – від 5 до 9 градусів морозу;
  • в інших регіонах стовпчики термометрів коливатимуться між 2 градусами морозу та 2 градусами тепла.

Крім того, синоптик попереджає про поривчастий вітер 23 грудня.

Погода 23 грудня у місті Київ

У середу, 23-го грудня, у Києві сніжитиме. Зі зміною температури опади переходитимуть у мокрий сніг і дощ. З огляду на це, очікується ожеледиця.

Температура:

  • вночі від 1 до 4 градусів морозу;
  • вдень близько 0 градусів.

Читайте також:Останні новини: