“Загинуть всі країни, крім однієї”: Моторошне пророцтво від одеського старця Іони


Якщо кінець світу станеться, його причиною буде не ядерна зброя, а щось інше.

Про це розповів екстрасенс-медіум Максим Гордєєв.

“Провісники кінця світу ніколи не могли чітко пояснити, що конкретно вони бачать”, – зауважив він, коментуючи пророцтво одеського старця Іони про Третю світову війну, яку розв’яжуть дві наддержави, в результаті якої загинуть всі країни, крім однієї.

“Ми розуміємо, про які дві держави йдеться, і я думаю, що в будь-якому випадку це навряд чи стосуватиметься України”, – сказав екстрасенс.

У той же час він заявив: мова не буде йти про фізичне знищення планети. “Я думаю, що люди поки що в здоровому глузді і не допустять подібних речей, навіть якщо будуть правителі, які почнуть ворогувати. Люди розуміють, що таке війна, і ніколи не дозволять вибухнути Третій світовій. Все-таки є розуміння того, що війна – штука дуже небезпечна”.

Разом з тим екстрасенс наголосив: “Зараз набагато швидше можна знищити людей за допомогою інформації, за допомогою якихось заборон, законів та інших моментів, які змушують людей відчувати себе дискомфортно. Фактично війна вже розпочалася – інформаційна війна”.

В контексті пророцтва старця Іони екстрасенс додав: “Я дуже сподіваюся на те, що все-таки йшлося про якісь економічні потрясіння”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: