З неба валиться попіл: вогняне пекло обрушилося на Росію, полум’я стоїть стіною, фото лиха


У Росії бушують страшні пожежі, через складну ситуацію введений режим надзвичайної ситуації

Площа лісових пожеж подвоїлася за добу.

Режим НС введений в Баяндаевскій і Іркутськом районах, а також мерами Нижньоудинськ і Боханского районів Іркутської області також введено режим надзвичайної ситуації в лісах, повідомляє прес-служба регіонального МНС.

Крім того, на території 18 лісництв з сьогоднішнього дня введено обмеження на відвідування лісів для громадян, а також транспортних засобів. Також забороняється проводити в лісах будь-пожежонебезпечні роботи. У відомстві уточнили, що обмеження діятиме до 14 травня.

Як уточнили в прес-службі регіонального уряду, співробітники міністерства лісового комплексу в ніч на 9 травня запобігли перехід лісової пожежі на 21 населений пункт. Напередодні вдалося ліквідувати 17 загорянь загальною площею 869,7 га, з яких 794,7 гектара покриті лісом. На ранок 9 травня вдалося локалізувати сім вогнищ пожежі площею 3,5 тисячі гектара.

Активне горіння зафіксовано на території лісового фонду в 20 осередках. Загальна площа – 12,4 тисячі гектарів. Крім того, залишається чинним пожежа площею 1100 га в Іркутському району на території національного парку “Заповідне Прибайкалля”. На боротьбу з вогнем кинуто угруповання з 974 чоловік і 313 одиниць техніки.

Також повідомляється, що в Курганській області до гасіння лісових пожеж залучили армійську авіацію Центрального військового округу. Як повідомили в прес-службі штабу ЦВО Росії, для боротьби з вогнем в регіон вирушили два транспортно-бойових вертольоти Мі-8 з водозливними пристроями від авіаційного з’єднання

Винуватців цього пекла будуть шукати через стільникових операторів. МНС Росії направило запити «для визначення місця положення власників мобільних телефонів, порівнянних з вогнищами лісових пожеж».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: