З 1 січня в Україні зросли суми штрaфiв за пoрyшeння ПДР: скільки тепер платитимуть водії?З 1 січня в Україні зросли суми штрaфiв за пoрyшeння правил дорожнього руху.

- джерело.

Постанову про нові розміри штрaфiв було прийнято на засіданні уряду ще 10 листопада 2017 року, пише “Апостроф“.

Тож, за перевищення швидкості пересування автомобілів понад 50 км/год в межах населених пунктів доведеться заплатити 3400 грн. А раніше за пoрyшeння швидкісного режиму автомобілістів чекав штрaф у розмірі 510 грн.

Водії, які залишили місце ДTП, повинні будуть заплатити 3400 грн. До 1 січня за таке пoрyшeння платили 255 грн. Водночас, водій може бути пoзбaвлeний права керувати транспортними засобами на строк до 6 місяців.

Читайте також: “ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАКТИКА”, – ЕКСПЕРТ РОЗПОВІЛА, ЩО В НОВОМУ РОЦІ ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

За керування транспортним засобом особою без водійських прав необхідно буде сплатити штрaф понад 10 тис. грн. Раніше було – 510 грн. Повторне пoрyшeння протягом року обійдеться в 40,8 тис. грн.

А керування транспортним засобом особою, пoзбaвлeною такого права, зaгрoжyє штрaфoм у розмірі 20,4 тис. грн. За повторне пoрyшeння – 40 тис. грн.


Читайте також:


Залишити коментар: