имошенко зробила сміливу пропозицію Зеленському: “Це неприпустимо!” Поделиться на FacebookТимошенко зробила сміливу пропозицію Зеленському: “Це неприпустимо!”
“Таке враження, що скоро і Порошенко скаже, що готовий співпрацювати”

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступила з пропозицією новообраному президенту Володимиру Зеленському створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів колишньої влади.

Про це стало ясно з повідомлення прес-служби “Батьківщини”

“Люди чекають як і змін в країні, так і відповідальності Порошенко і його оточення і всіх, хто руйнував країну всі 5 років. Я раджу новообраному президенту створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів старої влади і зробити її “наддержавним” органом”, – каже Тимошенко.
Політик підкреслює, що команда “Батьківщини” готова до конструктивної співпраці в рамках створення такої комісії.

Крім того, Тимошенко розповіла, що влада в останні дні роботи масово обдаровує «любих друзів» нагородами, посадами, грошима.

“Генеральний прокурор заявив, що він готовий співпрацювати з новою владою. Нинішній і старий прем’єр-міністри заявили, що вони готові співпрацювати з новою владою. Таке враження, що скоро і Порошенко скаже, що готовий співпрацювати, тільки ще трохи треба йому попрацювати на цій посаді”, – зазначає Тимошенко.

У фракції обурюються, що парламент не готує ніяких важливих законів для країни:

“Знову вся повістка дня начинена лобістськими законами, які намагаються протягнути в останні тижні перед зміною влади. Це неприпустимо!” – стверджує політик.
Варто нагадати, що Новообраний президент України Володимир Зеленський може об’єднатися з Юлією Тимошенко.

Команда Зеленського буде шукати союзників, а саме політична сила Тимошенко найкраще підходить на цю роль.

Бізнес-партнер, друг і політичний однодумець Зеленський, Сергій Шефір в інтерв’ю заявив, що команда Зеленського бачить соратника Тимошенко, тому що в її політсилі відповідають, що вони налаштовані “конструктивно” щодо Зеленського. Він виділив саме Юлію Тимошенко як можливого партнера Зеленського в новому скликанні Верховної Ради України.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: