Є категорія людей, яких не варто вакцинувати проти COVID-19, – лікарка-інфекціоністка ГолубовськаЄ категорія людей, яких не потрібно вакцинувати проти коронавірусу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповіла лікарка-інфекціоністка, позаштатна фахівчиня МОЗ Ольга Голубовська в ефірі каналу “Україна 24”.

- джерело.

“Я категоричний противник вакцинації імунних людей. Якщо у людини після хвороби утворився гарний високий титр антитіл, я категорично проти. Тому що на сьогодні у нас дуже мало даних про безпеку, зокрема для конкретної людини”, – сказала вона.

Є категорія людей, яких не потрібно вакцинувати проти коронавірусу.

“Зате у нас є історичний досвід вакцинації проти першої коронавірусної інфекції, починаючи з лабораторних умов і закінчуючи людьми. Там були серйозні проблеми. І ми знаємо, коронавіруси володіють таким явищем, як антитілозалежне посилення імунної відповіді. Тому тут треба бути дуже обережним”, – сказала вона.

Додамо, антитілозалежне посилення інфекції – це явище, за якого зв’язування вірусу з антитілами викликає його проникнення в імунні клітини інфікованого організму і вірусну реплікацію.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко розповів про необхідність вакцинації.

Читайте також:Останні новини: