Яким буде навчальний рік у франківських школах: режим роботи і графік канікулШколи вже ретельно готуються до початку нового навчального року.

- джерело.

В Івано-Франківській ОТГ налічується 121 заклад освіти. Цього року буде на 19 класів більше, ніж минулого року. У другу зміну навчатиметься більше шести тисяч учнів, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Навчання розпочнеться з 1 вересня. Міністерство освіти і науки рекомендує проводити перші лінійки. Але кожен заклад сам визначатиме, в якому форматі вона проходитиме.

У департаменті освіти та науки опублікували рекомендовану структуру навчального року.

Перший семестр: 1 вересня – 30 грудня 2021 року.

Другий семестр: 17 січня – 03 червня 2022 року.

Рекомендовані дати канікул:

Осінні канікули: 23 жовтня – 31 жовтня.
Зимові канікули: 31 грудня – 16 січня.
Весняні канікули: 26 березня – 03 квітня.
Літні канікули: 03 червня – 31 серпня.
За словами мера, школи громади наразі забезпечені підручниками на 95%. Але тепер цим займається безпосередньо сама школа.

«Приємно, що цьогоріч маємо трьох вчителів початкових класів, які увійшли у ТОП-50 найкращих вчителів України», – додав Марцінків.

Нагадаємо, Вже незабаром, 1 вересня, розпочнеться новий навчальний рік. Діти прийдуть у школи, сядуть за парти, будуть навчатися і гратися разом. Втім, цього може й не статися, адже, згідно з постановою уряду, 80% вчителів повинні бути вакцинованими від COVID-19. Інакше школа зможе проводити лише дистанційне навчання. Таке рішення Кабміну, прийняте посеред літа, спричинило чимало проблем.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: