“Якщо ви читаєте це, значить, мене вже немає” Жанна Фріске “розповіла” свою історію в біографічної книжці


Близький друг співачки Жанни Фріске Геннадій Куркін написав першу главу книжки про артистку.
Екс-солістка групи «Блискучі» Жанна Фріске пішла з життя в 2015 році.

Життя знаменитості забрала важка хвороба — глиобластома, неоперабельная пухлина головного мозку. Та ж, від якої, за чутками, зараз страждає зірки серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк.

Жанна Фріске дізналася про свою фатальної хвороби прямо під час вагітності. Незважаючи на головні болі, вона змогла виносити сина Платона. Після цього проходила лікування в США і Європі, але лікарі виявилися безсилі. Через два роки після народження дитини Жанна Фріске померла. Малюк Платон втратив маму, а чоловік Фріске Дмитро Шепелєв – дружину.

Сьогодні, 7 жовтня, видання СтарХит опублікувало першу главу біографічної книги про Жанну Фріске. Її автор – близький друг померлої співачки і сценарист з обов’язку служби Геннадій Куркін. У своїй книзі автор пише від першої особи, як якщо б сама Жанна вирішила розповісти свою історію.

«Якщо ви читаєте це, значить мене вже немає. А значить, я можу говорити правду. Зовсім не тому, що правду так вже обов’язково говорити, просто крім неї мені більше нічого не залишається. У прямому сенсі нічого. Тут немає часу і простору, немає послідовності подій і явищ, немає ні початку, ні кінця — хаотичним, безладним набором різнокольорових мазків — як полотно, на який дивишся недостатньо здалеку — видається мені звідси моє життя. У моєму розпорядженні океан невпорядкованих спогадів, звідки я можу за бажанням вихопити будь-яке, але при цьому не буду знати навіть моє воно або ж хтось згадує про мене в дану хвилину, чи це було місяць тому, чи це ще тільки трапиться через мить, рік, десять років”.
Це початок першої глави. Повністю її можна прочитати на сайті СтарХит.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: