Які країни відновлюють авіаперельоти: у МЗС представили список


Багато країн поки ще не визначили дату відновлення авіасполучення

найближчим часом багато країн планують відновити авіасполучення, які було закрито за пандемії коронавіруса. Міністерство закордонних справ України провело моніторинг і підготувало список країн, які готові до відновлення авіаперельотів.

Про це повідомили в державному підприємстві обслуговування повітряного руху “Украерорух”.

Згідно з даними МЗС, під час пандемії ряд країн не накладала заборону на авіасполучення. Серед них Білорусь, Великобританія, Іран, Ірландія, Корея, Мексика, Німеччина, Нідерланди та Чехія (за винятком аеропорту в Празі, він не працює).

До кінця травня діють обмеження на міжнародні польоти в Австрії, Румунії, Азербайджану, Словаччини, Греції та Грузії.

На початку червня відновлює авіасполучення Туреччина, з 7 червня – Естонії. Не раніше 15 червня будуть дозволені перельоти в Болгарії, Індонезії, Ісландії, Кіпрі, Коста-Ріці, Люксембурзі, Македонії, Португалії, Єгипті, Ізраїлі.

До кінця червня будуть закриті кордони Куби, Таїланду та Молдови. З липня дозволяють польоти Домініканська Республіка і Вірменія.

Також низка держав вводили певні обмеження на в’їзд або виїзд іноземців, не закриваючи повністю авіасполучення: Бельгія, Мальдіви, Норвегія, Японія, США і Хорватія. Данія закрила сполучення з країнами, де складна епідеміологічна ситуація. Іспанія до 22 червня ввела обмеження щодо мети поїздки і категорії осіб, яким дозволено в’їзд.

У деяких країнах дозволена робота окремих аеропортів:

  • Італія – Болонья, Мілан, Рим і Турин;
  • Канада – Ванкувер, Калгарі, Монреаль, Торонто;
  • Словенія – Любляна, Марібор і Порторож.

Крім цього обмежену кількість рейсів дозволяє здійснювати Фінляндія і Китай.

При цьому у багатьох країнах на даний момент немає конкретної інформації про дату відновлення міжнародних перельотів.

Раніше РБК-Україна писало, що в Україні відновлюють авіасполучення з 15 червня, при цьому всі прибулі повинні будуть пройти двотижневе самоізоляцію або обсервацію.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: