“Вирізали внутрішні органи та …”: Батьки 4-рьох річної дівчинки розповіли страшну історію смерті4-річна дівчинка, сама того не знаючи, врятувала життя хлопчику-ровеснику, повідомляє Корупція.Інфо

- джерело.

Аоіфє росла хворобливою дитиною. У три роки лікарі виявили у дівчинки пневмонію і туберкульоз, крім цього, перші роки життя дівчинка промучилася з астмою. Батьки думали, що стан Аоіфє вже ніколи не буде гіршим, але … вони помилялися.

В 4 роки на черговій перевірці лікарі виявили, що у дівчинки сильно збільшилася серце. Діагноз – обмежувальна кардіоміопатія, яка не дає серцю працювати нормально. Аоіфє відвезли в лікарню Ройал Бромптон і підключили до апарату. У цій лікарні вона відсвяткувала своє останнє Різдво.

Лікарі повідомили її батькам, 44-річним Мішель і Нейлу, що існує єдиний шанс на порятунок – це донорство. Дівчинку включили в список одержувачів донорських органів, але свого серця вона так і не дочекалася … Стан Аоіфє погіршувався з вражаючою швидкістю, і дівчинка померла в лютому 2016- го.

Стискаючи холодні долоньки покійної дівчинки, Мішель і Нейл прийняли рішення пожертвувати її здорові органи потребуючим дітям.

“Ми навіть не говорили про це. Ми знали, що це правильно. Життя – дуже дорога річ”

Нирки Аоіфє були передані вмираючому хлопчику шести років. Тепер, через два роки після трагедії, батьки вирішили запустити кампанію в підтримку тих, чиїх дітей не вдалося врятувати. Щоб вони жертвували органи померлих малюків іншим – живим і нужденним.


Читайте також:


Залишити коментар: