Втопився чоловік, який намагався незаконно потрапити у Румунію, доля його спільника невідомаНа Закарпатті прикордонники відділення «Великий Бичків» виявили трьох порушників, які намагалися незаконно потрапити у Румунію.
Чоловіки, побачивши правоохоронців, поспішили подолати Тису, яка зараз доволі повноводна. Українські прикордонники поінформували про втікачів своїх румунських колег та рятувальні служби. Як з’ясувалося, зі стрімкою течією Тиси впорався один порушник, який живим дістався до суміжної країни, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Пише - джерело.

Тіло його 30-річного супутника виявили біля румунського берега під час спільних пошукових заходів, участь у яких взяли прикордонники України та Румунії, а також рятувальники ДСНС державного пожежно-рятувального поста селища Великий Бичків. Доля ще одного порушника кордону наразі невідома.

У травні прикордонники Мукачівського загону затримали близько двох десятків військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон. Крім того, від початку повномасштабного російського вторгнення на ділянці загону зафіксовано 5 випадків загибелі чоловіків під час спроби нелегально потрапити за кордон на небезпечних річкових чи гірських ділянках.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: