“Встигла зателефонувати сестрі та повідомити, що на неї впав чоловік”: У центрі Харкова повертаючись додому трагічно загинула жінка

У центрі Харкова сталася трагедія – жінка померла після того, як на неї впав перехожий. Чоловік придавив її своєю вагою.

Це відбулося поблизу Харківського інституту мікробіології та імунології ім. Іллі Мечникова. Розтин показав – жінка загинула від розриву аорти грудного відділу.

“Наташа йшла з роботи Пушкінською близько 17:30. Коли все сталося, вона зателефонувала мені і сказала, що на неї впав чоловік. Я працюю неподалік, одразу зірвалася і за 10 хвилин була на місці, але було вже пізно”, – сказала сестра загиблої Тетяна.

Винуватець загибелі жінки з місця трагедії зник. Її сім’я шукає свідків події.

“Я поставила букет на місці події та здогадалася вкласти в нього записку з телефоном. Озвалася жінка, яка живе в тому районі, вона все бачила і викликала “швидку” для сестри. Розповіла, що чоловік ішов за Наташею Пушкінською, зі сторони інституту імені Іллі Мечникова. У якийсь момент він спіткнувся і впав прямо на неї. Але встав, обтрусився та пішов далі, навіть не поцікавившись, як почувається сестра. Кажуть, чоловік у віці й огрядний”.

“Батьки перебувають у жахливому стані. Вони вбиті горем і хочуть тільки одного – знайти того чоловіка і хоча б повідомити йому про те, що він убив людину”, – говорить сестра Тетяна.

Джерело.

Читайте також: