Всеукраїнська школа онлайн: молодші класи йдуть на канікули, решта – продовжать навчання


КИЇВ. 29 травня. УНН. Всеукраїнська школа онлайн завершила трансляцію уроків для учнів 1-4 класів, а учні базової та старшої школи навчатимуться ще 2 тижні. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки.

“Завершується 8-й тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Наразі на YouTube МОН доступно 1298 уроків для учнів 5-11 класів та 239 – для учнів початкової школи. Завершується трансляція уроків для 1-4 класів, а навчання для учнів базової та старшої школи триватиме ще 2 тижні”, – йдеться у повідомленні.

За словами тимчасово виконуючої обов’язки міністра освіти і науки Любомири Мандзій, мета Всеукраїнської школи онлайн – дати можливість учням отримати доступ до освіти в умовах карантину.

“Організатори проекту поставили перед собою завдання створити уроки за програмою принаймні від початку і до кінця карантину, щоб діти у школах, де не було повноцінного навчання, могли компенсувати пропуски переглядом цих уроків. Йдеться про повноцінних 10 навчальних тижнів. Трансляція уроків для 5-11 класів розпочалась 6 квітня і має завершитись наприкінці 2-го тижня літа, тобто у п’ятницю, 12 червня. Ми закликаємо учнів все ж інвестувати цей свій час у навчання – так ви зможете уникнути пробілів у знаннях, які заважатимуть опановувати матеріал надалі. Особливо це важливо при вивченні математики та природничих дисциплін”, – сказала Любомира Мандзій.

Вона також зазначила, що всі уроки залишатимуться доступними на YouTube-каналі МОН і учні зможуть їх використовувати у випадку вимушеного пропуску занять. Відео також стануть у нагоді учням, що складатимуть ЗНО, адже тестування передбачає перевірку знань за період усього навчання у школі.

“Загалом впродовж останніх 8-ми тижнів відео Всеукраїнської школи онлайн лише на YouTube МОН набрали понад 15,6 млн переглядів. Більше половини – 50,3% учнів – навчалися з мобільних телефонів, а 38,3% – з комп’ютерів”, – повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, Всеукраїнська школа онлайн почала свою роботу 6 квітня.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: