Вплав діставалися до Одеси, щоб відпочити: легенда від російських нелегалів вразила українцівДехто не повірив порушникам кордону, але, здається, не прикордонники…

Пише - джерело.

5 червня прикордонний патруль, який ніс службу в районі населеного пункту Лукашівка на Сумщині, неподалік від кордону, затримав двох громадян РФ, – повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Чоловіки 1980 та 1982 років народження, незаконно перетнули кордон з території РФ на територію України, перепливши прикордонну річку Ворскла.

Іноземці з собою мали лише посвідчення водія та рюкзак з особистими речами.

Росіяни розповіли правоохоронцям, що мали намір дістатися до Одеси, щоб відпочити на Чорноморському узбережжі. Обрали незаконний шлях у зв’язку з дією карантинних обмежень.

Прикордонники їм повірили…
Також прикордонники з’ясували, що одному з них у 2019 році вже забороняли в’їзд в Україну на 3 роки за порушення українського законодавства.

Тоді росіянин в аеропорту «Жуляни» влаштував дебош, викрикував образи на адресу нашої держави та співробітників Держприкордонслужби України, здійснив провокаційні дії щодо спроби подальшого нападу на прикордонний наряд.

Наразі чоловіки затримані для з’ясування усіх обставин правопорушення.

За незаконне перетинання державного кордону України їм загрожує лише адміністративна відповідальність.

Крім цього, обом громадян РФ буде заборонено в’їзд в Україну строком на 10 і 5 років відповідно.

М’якість міри покарання вразила багатьох українців, про що свідчать їхні коментарі:
Юрій Гардий

Адміністративна відповідальність, ха-ха,в обмінний фонд їх, а до обміну нехай відпочинуть в сізо.

Tatyana Supryaga

Під час війни громадянам країни агресора повірили, що вони перетнули кордон заради відпочинку в Одесі і покарають лише штрафом, як за куріння в недозволеному місці. Цікаво, а що зробили б росіяни з українцями в аналогічній ситуації?

Roman Zamriy

Раша за таку наглість дала б кожному по десять років строгача, а наші вічно з ними сюсюкаються.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: