“Вони розумово відсталі, ці…”: Одіозна Ірина Фаріон зробила провокативну заявуКолишній народний депутат від фракції “Свобода”, відома мовознавець і борець за українську мову Ірина Фаріон назвала російськомовних громадян розумово відсталими зрадниками і найбільшою проблемою України.

В ефірі ток-шоу “Протилежний Погляд LIVE” вона заявила, що саме російськомовні українці притягнули в країну війну.

“Чому вони живуть в Україні і говорять мовою окупанта? Вони садомазохісти? Їм подобається використовувати мову ворога? Путін прийшов їх звільняти. Вони притягнули сюди війну! Де ми маємо війну сьогодні? Там, де були російськомовні громадяни. Це Луганська, Донецька область і Крим. Ми маємо третину окупованого Донбасу. Ми маємо повністю анексований Крим. Чому? Там була російська церква, російська культура і російська мова. Вони розумово відсталі, ці російськомовні!” – не стримуючи емоцій, сказала Фаріон.

Вона зіслалася на останню соціологію, згідно з якою “в Україні живе 5,5% етнічних росіян”.

“Це не просто етнічні росіяни, це діти колонізаторів. Це окупанти на нашій з вами землі!” – зазначила екс-нардеп.

При цьому Фаріон додала, що російськомовні українці – гібриди, і не мають права називатися українцями

“Російськомовні українці – найбільша проблема України. Це відступники, зрадники, ренегати. Хто вам сьогодні заважає вивчити українську мову? Ваша тупість? Ваш примітивізм? Ваш конформізм? … Російськомовні українці – це не українці, вони гібриди. Нехай підійдуть до дзеркала і запитають у себе, за що вони так паплюжать українську землю?” – підкреслила націоналістка.

Вона також запропонувала, як вирішити проблему російської мови в Україні.

“Допоможе соціальний ліфт. Не дати освіти і роботи! Защебечуть моментально. І не реагувати на російську мову. Вона повинна бути в Україні незрозумілою. Тоді заговорять”, – підсумувала скандальна борець за українську мову.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: