Володимир Остапчук заявив до поліції на ексдружинуУкраїнський шоумен Володимир Остапчук викликав поліцію на ексдружину Олену Войченко через дітей.

Пише - джерело.

Так, вчора артист мав зустрітися з Емілією та Еваном, втім, цього не сталося. Остапчук вирішив зафіксувати порушення його батьківських прав, які, за його словами, відбуваються систематично. В Instagram-stories знаменитість запостив фото, на якому показав написану ним заяву на тлі поліцейської автівки, про це пише ТСН.

«Олена Войченко систематично порушує встановлений графік побачень з дітьми. Набридло стукати в пусті двері. Викликав поліцію, щоб зафіксувати систематичне порушення моїх батьківських прав. У нас рівноцінні права з матір’ю. На жаль, за такі порушення вимушений буду звертатися до суду, щоб захистити свої права», – йдеться в повідомленні.

Також Володимир записав відео, де зазначив, що через це він дуже переймається, втім, не збирається опускати руки.

«Як ви, напевно, вже здогадалися з попереднього повідомлення, сьогодні мені не вдалося побачитися з дітьми, це систематично відбувається. Я це дуже сильно переживаю, насправді, але я все одно буду добиватися законним способом бути таким же батьком, як і моя колишня дружина», – розповів зірка.

Також телеведучий додав, що Войченко подала до суду на аліменти. Зі свого боку, Остапчук з усім погодився та виплачує суму регулярно. Фоловери підтримали знаменитість в особистих повідомленнях. Деякі коментарі Володимир також показав прихильникам.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: