Відео, на якому мама Діани Хріненко впізнала доньку, передали на експертизу

Суд призначив судово-портретознавчу експертизу відео з камери спостереження дніпровського ТРЦ «Вавилон».

Як писав «Без купюр», на вказаному відео мама зниклої в Суботцях Діани Хріненко впізнала власну доньку. За інформацією начальника Знам’янського відділу поліції підполковника Ігоря Прохніцького, до поліції звернувся місцевий мешканець, який повідомив, що на початку листопада бачив у торговому центрі дівчину, схожу на зниклу Діану. Правоохоронці вилучили наявне відео та передали на впізнання матері. Водночас слідчі звернулися до суду за дозволом на проведення експертизи.

На вирішення експертизи поставити питання:

– Чи придатний відеозапис для ідентифікації особи? На кадрах зафіксовано, як особа жіночої статі виходить та надалі розвертається і заходить в середину будівлі в світлій короткій куртці з сумкою та пакетом на лікті правої руки);

– Чи одна і та сама особа зображена на відеозаписі та на фото.

Як писав «Без купюр», школярка зникла у Суботцях в ніч з 24 на 25 серпня, коли поверталася зі святкування Дня Незалежності додому. Поліція розпочала кримінальне провадження з кваліфікацією «вбивство». Наразі проведено і призначено чимало експертиз, розглядається низка версій, у тому числі – викрадення. Є й підозрювані – двоє чоловіків, які в час зникнення Діани скоювали у Суботцях пограбування. Наразі встановлюється, чи вони причетні до зникнення дівчини.

Працівники поліції звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Діани, повідомити за телефонами: (05233) 2-12-80, 2-20-94, або до найближчого відділення поліції за номером «102».

Джерело.

Читайте також: