Вчитель інклюзивного класу побила дитину з інвалідністю: не єдиний випадокВ одній зі шкіл Києва вчитель інклюзивного класу побила дитину з інвалідністю. Асистент вчителя не витримала агресивного знущання з дитини з аутизмом, зняла один з епізодів на відео і відправила мамі дитину.

Пише - джерело.

Відео побиття опублікував народний депутат Павло Сушко на своїй сторінці в Telegram.

На кадрах відео видно, що жінка-педагог грубо штовхає дитину в спробі посадити його на місце або заспокоїти. Вона завдала дитині не один удар. Найімовірніше, інцидент стався на перерві, оскільки в цей момент інші діти вільно переміщаються по класу і відкриті двері в кабінет.

За словами нардепа, інцидент був знятий в одному з класів школи № 58 і в цьому класі навчається двоє дітей з інвалідністю.

“Вчитель не знаходить інший підхід і спільну мову з дитиною з розладами аутичного спектра, крім як через рукоприкладство та агресію”, – йдеться в підписі до відео.

Сушко зазначив, що за його інформацією – це не єдиний випадок такого рукоприкладства. Історія виплила назовні після того, як асистент вчителя не витримала, зняла на відео знущання і відправила мамі дитину.

Народний депутат пообіцяв, що за даним фактом буде розслідування тимчасової слідчої комісії та звернення до правоохоронних органів.Як повинні реагувати батьки на побиття дитини в школі

За словами освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, в першу чергу батьки повинні подати заяву в поліцію.

Потім потрібно написати заяву на ім’я керівника навчального закладу з проханням провести службове розслідування. За результатами в школі повинні прийняти рішення-відсторонення, догану, звільнення.

Юристи відзначають, що заява в поліцію значно прискорить процес розгляду справи. Також важливо, щоб були докази – аудіо, відео, фото.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: