Вас всіх пeрeвiшaти треба: водій маршрутки розпочав грандіозний скaндaл через пенсіонераВодій однієї столичної маршрутки відмовився везти чоловіка за посвідченням, пише znaj.ua.

- джерело.

Про такий випадок написала одна з пасажирок Галина Скляревская в соціальній мережі.

“На зупинці заходить літня людина і просить проїхати за посвідченням. Водій відмовляється і висаджує його, мотивуючи це тим, що у нього є один пільговик”, – написала Скляревская.

Але хлопець, який їхав поруч з пасажиром, поцікавився у нього, хто їде за пільговим посвідченням. Оскільки він їде з кінцевого і такого не бачив. На що водій відповів: “А тобі яке діло?”

Читайте також: “ПРИЙШОВ РАХУНОК 3800, А З СУБСИДІЄЮ 2500. А В МЕНЕ ПЕНСІЯ 1694 ГРИВНІ”, – І ЗНОВУ “КОСМІЧНІ” РАХУНКИ ЗА OПAЛEННЯ (ВІДЕО)

Після такого пасажирка Галина долучилася до розмови. Вона показала посвідчення, і тоді півмаршрутки почало кричати: “так ви всі, журналісти, продажні, вас всіх пeрeвiшaти треба, що ви лізете до водія, він працює “, – зазначила Скляревская, додавши, що відповіді від водія так і не дочекалися.

В результаті такого iнцuдeнтy користувачі мережі висловили свою підтримку Галині, а всі інші пасажири маршрутки підтримали водія.

Читайте також:Останні новини: