Вакцинація не допомогла: Супрун втекла з України одразу після інавгурації Зеленського

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун назвала причину свого вильоту з України 20 травня. За її словами, у Женеві з 20 по 28 травня проходить 72 сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і саме туди прямувала керівник МОЗ.

«Я вилетіла до Женеви представляти свою країну на асамблею Всесвітньої організації охорони здоров‘я. Я не боюся і не відмовляюся далі працювати. Хтось має нагадати світові про те, що Росія залишається ворогом. А ми переможемо. Бо ми українці», – заявила Супрун у коментарі Укрінформу.

Раніше в інтернеті з’явилось відео, як Уляна Супрун в аеропорту «Бориспіль» проходить реєстрацію на франкфуртський рейс одразу після інавгурації.

Нагадаємо, після того, як Володимир Зеленський офіційно приступив до виконання обов’язків президента України, Уляна Супрун заявила, що не планує звільнятися з посади керівника МОЗ. За її словами, потрібно здійснити ще безліч змін.

У своїй інавгураційній промові Президент Володимир Зеленський порекомендував уряду «взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: