В українські супермаркети завезли новий небезпечний енергетик: як він виглядаєВ українські супермаркети завезли новий небезпечний енергетик: як він виглядає

- джерело.

На полицях українських супермаркетів з’явився новий енергетичний напій, який користується великою популярністю. Виробник пропонує баночки з різними смаками за ціною чашечки еспресо – близько 15 грн. Але в одному з підвидів енергетика виявили небезпечну речовину, і вимагають вилучити його з продажів.

Про це розповіли в Головному управлінні Держпродспоживслужби Київської області.

Йдеться про енергетик торгової марки HELL, а саме – Hell Focus Strong 250C.

3 вересня до відомства надійшло повідомлення про виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену в сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff). Його використовували при виготовленні цього напою.

Виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft, одержувач в Україні ТОВ “ХЕЛЛ Енерджі ДРІНКС”.

“Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні засади та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: