В Україні у “червоних” зонах можуть змінити роботу громадського транспорту: деталіМОЗ внесло Одеську область і Київ до “червоної” зони. 

Передає - джерело.

У регіонах, де встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки через поширення коронавірусу, Мінінфраструктури разом з МОЗ має опрацювати питання функціонування транспорту.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 березня.

Так, у “червоній” зоні, згідно з постановою Кабміну, заборонені регулярні та нерегулярні транспортні перевезення пасажирів, крім транзитних.

“Окремо на засіданні було розглянуто питання врегулювання роботи транспорту. Комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення доручити Мінінфраструктури разом з МОЗ та іншими зацікавленими органами опрацювати питання функціонування транспорту в регіонах, де встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення про запровадження “червоного” рівня епідемічної небезпеки також у Києві та Одеській області від 23 березня. Так, у столиці за останній місяць кількість хворих на коронавірус збільшилась у 4 рази. За даними МОЗ, упродовж останнього тижня відбувся приріст на 56%.

“Схожими темпами зростає і кількість нових госпіталізацій підтверджених та з підозрою на COVID-19. Рівень госпіталізації до “ковідних” лікарень Києва протягом останнього тижня на 64% перевищує встановлений показник 60 осіб на 100 тис. населення. Впродовж останніх трьох днів є перевищення двох індикаторів, зокрема, це рівень госпіталізації, а також завантаженість ліжок з киснем”, – пояснив  головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

В Одеській області теж збільшується кількість госпіталізацій і за останні три дні цей показник перевищує показник у 60 осіб на 100 тис. населення. Також в регіоні протягом тижня  виявлення випадків інфікування перевищує показник у 20%.

“Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити від 00 години 00 хвилин 23 березня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території м. Києва та Одеської області. В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для цього рівня епідемічної небезпеки”, – йдеться в повідомленні.

Місцевій владі доручили забезпечити дотримання карантину. А регіональній ТЕБ та НС в Одеській області рекомендували провести засідання для уточнення питань щодо посилення обмежень.

Також комісія рекомендувала перевести на дистанційну роботу частину працівників центральних органів виконавчої влади.

Читайте також:Останні новини: