В Україні народилася дівчинка з двома головами: доля унікальної дитини під питанням, вражаючий прогноз

Стан сіамських близнюків, які народилися у Чернівцях, залишається тяжким. Як відомо, дівчата мають дві голови, але лише одне тіло на двох. Народження сіамських близнюків зафіксували в ніч на 28 вересня 2019 року.

Це сталося у пологовому будинку №2. Відомо, що у породіллі – це була перша вагітність. Головний лікар медичного закладу Альберт Куріцин зауважив, що сіамські близнюки були діагностовані внутрішньоутробно, але жінка відмовилася перервати вагітність.

Українка, яка народила сіамських близнюків, спочатку планувала лягти в одну з лікарень Києва, однак передчасні перейми змінили плани. Дівчатка народилися на 33-му тижні.

Новонароджені поки знаходяться в пологовому будинку, але їх вже готуються перевезти в дитячу клініку. Це унікальний випадок не лише для України, а й для всього світу.

Сіамські близнюки – двійня, що має зрощення частини тіла одного близнюка з частинами тіла іншого. За теорією, таке трапляється через те, що зигота однояйцевих близнюків не зуміла повністю розділитися внаслідок занадто пізнього розділення, або розпочала розділення надто рано, через невідомі причини зиготи склеїлися одна з одною.

Породілля почувається добре, медики намагаються стабілізувати стан новонароджених.

“У дітей множинні вади розвитку, які потребують інтенсивної терапії, тому вони знаходяться на стадії дообстеження та отримання відповідної допомоги. Ми радимося, консультуємося”, – прокоментувала завідувачка відділенням інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку №2 Людмила Агафонова.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: