В Польщі знову збільшилась кількість ковідних хворих: чи буде новий локдаун?У четвер, 18 лютого, Міністерство охорони здоров’я оголосило про 9 073 нових випадків зараження.

Передає - джерело.

Найбільша кількість випадків була виявлена ​​у Мазовецькому воєводстві — 1633. Це вже черговий день поспіль, коли кількість хворих збільшується. Тому можна очікувати повернення деяких обмежень.

Театри, кінотеатри, музеї, торгові центри та гірськолижні траси лише щойно відкрилися. Міністр Адам Недзельський говорить про тривожну зміну тенденції, вказуючи, що у вівторок, 16 лютого, було зафіксовано 5178 нових інфекцій, що становить на понад тисячу випадків більше, ніж тиждень тому.

Уряд попереджає, що існує можливість повторного посилення обмежень через значне збільшення кількості інфекцій Covid-19. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я оголосило про 9 073 нових заражень, у середу їх було 8 694, а у вівторок — 5178. Загалом з понеділка, 15 лютого, було виявлено 30 822 нових заражень. Більшість з них походять з Мазовецького воєводства.

Читайте також:Останні новини: