В одноразових масках знайшли дуже небезпечні токсиниВ даному випадку йдеться про сурму, свинець і мідь.

Пише - джерело.

Дослідники з Великобританії протестували ряд масок в країні, що застосовуються в даний час: від звичайних медичних до дитячих і святкових. Виявилося, що висока концентрація небезпечних токсинів в вивчених типах виникає при зіткненні їх з водою. Швидше за все, шкідливі речовини пов’язані з барвниками, які використовувалися при виробництві захисних засобів, пише газета ЯСНО.

Як пише Greenpost, фахівці підкреслили, що не слід носити одноразову медичну маску кілька разів: її носіння два рази поспіль і більше може викликати ряд проблем зі здоров’ям. Саме тому дуже важливо не порушувати регламент знищення даної продукції.

Раніше ряд експертів висловлювалися про те, що вдихаючи повітря через маску, в організм потрапляють токсичні речовини, зокрема, формальдегід, який провокує виникнення свербежу, печіння, сльозотеча, кашель і навіть блювота.

І є ще інша проблема, породжена пандемією – вона спровокувала різке зростання забруднення в світі масками, рукавичками, різноманітними флаконами від антисептиків. Маски не тільки засмічують довкілля, але багато з них містять віруси, які потрапляють в атмосферу, грунт, водойми.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: