В Одесі чоловік помер на лавці: “швидка” не їхала впродовж години (фото)У середу, 9 грудня, в Одесі на лавці посеред вулиці помер чоловік. Коли одеситові погішало, перехожі викликали карету “швидкої допомоги”, однак впродовж години вона не приїхала.

Про це повідомляє місцевий ресурс 048.ua.

Лікарів чекали годину, поліція проігнорувала

Інцидент стався приблизно о 9.00 год на проспекті Шевченка. Перехожі помітили, що на лавці без ознак життя лежить літній чоловік у пристойному одязі. Люди викликали карету “швидкої допомоги”. Втім, через 25 хвилин очікування лікарі так і не з’явилися.

Новини Одеси: чоловік помер на лавці, не дочекавшись швидкої - фото

Після цього одеситка, яка взялася допомагати чоловікові, вирішила самотужки виміряти йому пульс. Після цього жінка знайшла телефон чоловіка і перетелефонувала за останнім викликом. Слухавку підняв син чоловіка.

До того часу з моменту виклику лікарів минуло вже 45 хвилин, однак вони так і не з’явилися. Перехожі телефонували у швидку ще кілька разів, а також кілька разів викликали правоохоронців, проте вони не з’явилися.

Аж перед 10.00 год на місце події прибула невістка чоловіка. Тоді нарешті прибула і швидка. Втім, лікарям залишилося тільки констатувати смерть одесита.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: