В нoчi бyлo зaарeштoвaнo нaйвiдoмiшoгo yкрaїнcькoгo oлiгaрхa. Пoсaдuлu дo Пaшuнcькoгo

Апеляційний суд постановив взяти під варту депутата-олігарха Ярослава Дубневича. Він поміщений в клітку по сусідству з Пашинським.

Про це повідомляє екс-народний депутат Сергій Лещенко.

Таким чином, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу генпрокурора Руслана Рябошапки. Апеляційна палата не погодилася з рішенням нижчої інстанції, котра визначила Дубневичу заставу 100 000 000 без арешту.

В якості альтернативи Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду запропонований Дубневичу внести заставу в розмірі 90000000 гривень.

На сьогодні Дубневич заявив, що зібрав 50000000 на заставу і більше у нього немає. Дубневич плакав як дитина під час суду і пригав як Обезяна в клітці. Він не міг повірити, що наступили такі часи …

Львівський олігарх Дубневич відомий тим, що він і його брат абсолютно нічого не роблять, нічого не побудували, нічого не придумали, абсолютно нічого не зробили. Вони стали особливо багатими після того як одягли вишиванку і вийшлі на Майдан. Саме після Майдану два львівських афериста стали особливо багатими. Їх бізнесом були ДЕРЖАВНОГО замовлення. Вони ремонтували туалети в поїздах, поставляли вигадані деталі на Укрзалізціню. Олігарх Дубневич ремонтував один туалет в поезеде за кілька десятків мільйонів гривень. На держ. замовленнях за 6 років Дубневич вкрав понад 1 мільярд гривень.

Будучи членом угруповання БПП, він вміло підкуповував правоохоронців і завжди залишався чистим.

Часи змінилися! Замість вишиванки і мільярди – тюремна роба і клітина біля Пашинського.

Вчора ж стало відомо, що слідчі почали масований наступ на членів злочинного співтовариства захопили владу в Україні.

Президент України Володимир Зеленський на весь світ заявив, що він не впливає на слідство. Президент дав можливість спільникам режиму Порошенко одуматися і не ставати на бік зла. На сторону режиму, який втягнув країну у війну, неймовірну убогість і корупцію.

Подільники режиму використовували цей час для нових майданів проти України, для дестабілізації України, для дискредитації країни в очах світової спільноти.

Сьогодні час минув! Режим почали гасити по повній програмі

Всього за 24 години були заарештовані 5 псевдогенералов призначених Порошенко, які закуповували для армії браковані бронежелети і завдали Державним збитків на 100 мільйонів гривень.

Вчора ж були проведені обшуки на телеканалі Януковича-Порошенко «Прямий». Найближчим часом цей пропагандистський кодло буде прикрито назавжди.

Телеканал Прямий – це колишній телеканал Януковича “Тоніс”. За часів Порошенко була досягнута домовленість – сім’я Януковича віддає телеканал Тоніс, а натомість справи Арбузова, Клименко і Курченко будуть підвішені в судах. Дозволи на заочний суд будуть заблоковані. УМХ залишилося у Курченко.

Щоб приховати сліди, канал Прямий оформили на депутата-регіонала Макеєнка, який був в найпершій Солідарності Порошенко часів Ющенка. Після чого канал став інформаційним зброєю Порошенко, на утримання якого виділялися гроші невідомого походження.

Вчора ж були проведені обшуки у сина Пашинського, якого обґрунтовано підозрюють у крадіжці 35 мільйонів гривень з Укроборонпрому.

Вчора ж Порошенко двічі ходив на допити в ГБР. Найближчим часом він буде арештований.

Вчора ж слідчі змогли отримати доступ до 25 офшорам куди виводилися гроші вкрадені у української армії.

Вчора ж Пашинського офіційно етапували на допит у справах снайперського розстрілу Майдану.

Вчора ж США офіційно зажадали у правоохоронців негайно заарештувати Луценка.

Членам режиму Порошенко залишилися лічені дні. У найближчий тиждень вони будуть ліквідовані в правовому полі і каждобу воздасться правосуддя.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: