В Києві двірник-індієць замерз на смерть через сварку з начальником – “Ночуй на вулиці!”Чоловіка після лікарні просто вигнали

- джерело.

У Києві чоловік замерз, оскільки його не пустили до колишнього помешкання. Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

Як зазначається, чоловік був громадянином Індії, однак уже декілька років живу Києві та працював двірником в українській столиці його обікрали та залишили без грошей. Повернутися додому, де у нього залишилися дружина і матір, індієць не міг. Усі, хто його знав, говорять про нього як про добросовісного працівника.

Померлого знайшли 15 січня в покинутому автобусі без вікон та дверей. Виявилося, що напередодні він посварився із керівником управляючої компанії, в якій він працював.

Зазначається, що двірник жив у підвалі, де облаштував собі квартирку. Місцеві мешканці стверджують, що чоловіка нещодавно госпіталізовували з аневризмою.

Коли він повернувся, працедавець виставив його на вулицю без речей, грошей, теплого одягу та телефону. Підвал замкнули разом із усім майном.

В результаті чоловік залишився в одних кросівках, штанях і сорочці, з перемотаною головою на морозі. Ночі він не пережив.

Читайте також:Останні новини: