В Івано-Франківську через “невідомих осіб” 558 будинків і 3 лікарні опинилися без газу й теплаВ Івано-Франківську проти ночі 30 жовтня сталася надзвичайна ситуація: хтось перекрив засувки на розподільному газопроводі, внаслідок цього без газу залишилися 558 багатоквартирних житлових будинків та 3 лікувальних установи.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у фейсбуці повідомив, що 29 жовтня о 22:30 у місті сталася надзвичайна подія – масове аварійне відключення будинків від газопостачання. Причому причетними до цього можуть бути “невідомі особи”.

За словами Марцінківа, від ВАТ” Івано-Франківськгаз” надійшло повідомлення про аварійне відключення споживачів від постачання газу: “Ймовірно, невідомими особами було перекрито засувки на розподільному газопроводі”.

Мешканці вулиць Коновальця, Довженка, Мазепи, Дудаєва, Сочинського, Василишина, Шевченка, Дорошенка, Чорновола та села Крихівці залишилися без газу. Мовиться про:

  • 558 багатоквартирних житлових будинків та 3 лікувальних установи (обласна дитяча лікарня, міська клінічна та кардіодиспансер).

Ба більше, через зниження тиску в системі газопроводів довелося зупинити роботу 5 котелень, які забезпечували теплопостачання житлових будинків і лікарень.

  • Надзвичайники та аварійні бригади “Івано-Франківськгазу” намагаються подолати наслідки інциденту.

Зауважимо, у коментарях до допису мера користувачі пишуть, що описані події скидаються на диверсію.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: