В Італії українця затримали за продаж йоду і касторкиХлопець привіз співвітчизникам препарати, які в Італії заборонені. Тепер його заарештувала поліція.

Інформує - джерело.

У Неаполі затримали українця, який продавав заборонені в Італії йод і касторку. Про це повідомляє Українська газета в Італії в середу, 24 лютого.

Італійські поліцейські помітили на розі вулиці Gieseppe Pica та Corso Arnaldo Lucci неподалік від залізничного вокзалу чоловіка, який торгував з переносного столика. Чоловік брав із припаркованого по сусідству фургона пляшечки з ліками і виставляв на продаж на столик з різними продуктами.

Його запідозрили в нелегальному продажу медичних препаратів і затримали. У нього вилучили 30 упаковок ліків – аскорбінову кислоту, меновазин, касторове масло і йод.

Тепер 24-річному українцю пред’явлено звинувачення в зберіганні нелегальних товарів і нелегальному продажу ліків, нібито небезпечних для здоров’я.

Нагадаємо, що раніше в Польщі затримали українця, який дев’ять разів міняв прізвище. Чоловік використовував різні прізвища, щоб уникнути арешту. Чоловіка розшукували як місцеві правоохоронці, так і Інтерпол.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: