Усика помітили в компанії екс-регіоналів, гримить скандал: «В Україні тримає тільки паспорт»


Знаменитий український боксер Олександр Усик 9 травня засвітився в досить сумнівній компанії

У День перемоги спортсмен, як і багато інших українців, взяв участь в пам’ятних заходах. При цьому його компанія викликала у людей серйозні питання.

Так, Усик був помічений в Київі в парку Вічної Слави разом зі скандальними опоблоківцями Юрієм Бойком і Нестором Шуфричем.

Ролик з відповідними кадрами з’явився в Тwitter. На відео одіозні політики привітали українців з Днем перемоги, а ось Усик від коментарів відмовився.

«Я сьогодні не розмовляю і інтерв’ю нікому не даю. Ось бачите, прийшов, помолився – і все добре», – заявив він.

https://twitter.com/herooftheday10/status/1126452583256731649

Відео з боксером викликало справжній ажіотаж в мережі. Багато хто був обурений тим, що побачив спортсмена в такій компанії.

«Гвинтіти всіх і висилати в Мордор, діру-інакше ніяк!», «Він буде захищати Бойка від Барни», «Усика в Україні тримає тільки український паспорт», «Готується балотуватися в ВР від Бойка. До бабці можна не ходити», – пишуть українці.

 

Нагадаємо, раніше Олександр Усик розповів, що мав пропозиції від кількох країн стати її громадянином і виступати за чужі збірні.

Про це Олександр Усик розповів в інтерв’ю.

«Росія також в цьому списку. Але я навіть і не думав відмовлятися від українського паспорта, тому, що вважаю себе патріотом своєї країни і щиро бажаю, щоб Україна процвітала. Бог зробив так, що я народився в Україні. Тому завжди буду залишатися українцем», – сказав Усик.

Відзначимо, Олександр Усик, який був визнаний кращим боксером 2018 року, пояснив, чому не розмовляє українською мовою.

«Це моя мова, моїх батьків і моїх предків. Однак я ріс в регіоні, де практично все спілкуються російською. Тому в побуті я частіше використовую російську мову. Я відчуваю, що мій український не чистий, а розмовляти суржиком я не хочу », – зазначив Усик.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: