Україну проклято, екстрасенс розкрив правду: «Країна полетіла до чортової матері»На Україні лежить давнє прокляття, яке не дає нашій країні проявити її повний потенціал

Про це розповів екстрасенс-медіум Максим Гордєєв виданню OBOZREVATEL. Він стверджує, що якби не прокляття, наша країна сьогодні володіла б територіями сучасної Росії.

«Наша країна в якомусь сенсі проклята. І це прокляття ми зробили собі самі», = заявив екстрасенс.

За його словами, справа в Хрещенні Русі князем Володимиром. Гордєєв пояснив, що слов’яни поклонялися язичницьким богам, однак за рішенням Володимира різко відмовилися від них і спалили їх статуї.

«І після цього наша країна полетіла до чортової матері», – вважає експерт.

Він стверджує, що під час поклоніння язичницьким богам саме сучасна Україна була найбільшою територією на Русі.

«В даний момент саме Україна повинна була володіти всіма територіями, на яких сьогодні знаходиться Росія. Ми повинні були бути найсильнішою нацією в світі. Саме язичницькі боги давали нам цю потужну силу», – впевнений Гордєєв.

Він вважає, що християнство негативно вплинуло на Україну.

«Воно принесло розруху і страх. Люди, які були самостійними, які вибирали розумом і серцем, почали бути боязкими перед обличчям нового бога», – зазначає екстрасенс.

Гордєєв підкреслив, що кожен глава української держави повинен пам’ятати про це, а кожному українцю потрібно пам’ятати про те, що «всі наші предки були язичниками».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: