Українцям введуть нові тарифи на газ уже в травні: опубліковано документВ Україні до 25 квітня 2021-го повинні опублікувати річні тарифи на газ, які діятимуть до 30 квітня 2022 року.

Передає - джерело.

Так усіх постачальників зобов’яжуть ввести пропозиції відразу на 12 місяців із фіксованою ціною. Це дозволить українцям платити за газ стабільну суму рівними частинами. Про це йдеться в проєкті постанови Національної комісії у сферах енергетики і комунальних послуг, який опублікували на сайті відомства.

“Постачальник, який поставляє або планує поставляти газ, зобов’язаний розмістити на своєму сайті і пропонувати всім побутовим споживачам базову річну пропозицію терміном дії з 01 травня до 30 квітня наступного року”, – йдеться в документі.

Проєкт планують розглянути 5 березня. Якщо його підтримають, уже в квітні українці зможуть побачити нові тарифи на газ відразу на рік. Скільки заплатимо з річним тарифом?

“Нафтогаз” у серпні 2020-го пропонував під’єднати річний тариф 4,73 грн за кубометр. Водночас місячна ціна тоді становила 3,24 грн. Принцип річного тарифу такий:

  • влітку з річним тарифом блакитне паливо коштує більше;
  • взимку, коли ціни різко зростають, українці з річним тарифами платять фіксовану вартість;
  • платити потрібно рівними частинами протягом 12 місяців. А скільки газу “бронювати” на рік, вибирає сам покупець.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: