Україна завоювала 51 медаль і стала третьою на II Європейських іграх в Мінську

Нещодавно завершилися II Європейські ігри, які тривали в Мінську.

- джерело.

Збірна України, яка була представлена 198 спортсменами в видах спорту, завершила змагання на третій сходинці в медальному заліку. В активі “синьо-жовтих” 16 “золотих”, 17 “срібних” та 18 “бронзових” нагород, пише ТСН.

“ЗОЛОТО”

Дар’я Білодід (дзюдо). 18-річна спортсменка виборола “золото” у ваговій категорії до 48 кг.

Георгій Зантарая (дзюдо). Він завоював “золото” у ваговій категорії до 66 кг.

Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Яна Качур, Олексій Поздняков (легка атлетика). Медаль найвищого гатунку здобута ними у змішаній комбінованій естафеті переслідування.

Данило Даниленко, Ганна Рижикова, Тетяна Мельник, Олексій Поздняков (легка атлетика). Ця четвірка здобула “золото” в змішаній естафеті 4*400 метрів.

Сергій Смелик, Христина Стуй, Ганна Гацько-Федусова, Андрій Проценко, Ганна Плотіцина, Тетяна Мельник, Ганна Рижикова, Ольга Ляхова, Олег Миронець, Євген Гуцол, Яна Качур та Олексій Поздняков (легка атлетика). Ці спортсмени виграли головне командне змагання з “Королеви спорту”.

Віктор Вихрист (бокс). Він став переможцем боксерського турніру у ваговій категорії понад 91 кг.

Олександр Хижняк (бокс). У фінальній дуелі вагової категорії до 75 кг українець впевнено здолав представника Італії – Сальваторе Чавалларо.

Ганна Соловій (велоспорт). Найвища нагорода здобута в спорт-треку.

Юлія Ткач (боротьба). “Золото” у вільній боротьбі до 62 кг.

Жан Беленюк (греко-римська боротьба). Досвідчений борець виграв змагання у ваговій категорії до 87 кг.

Анастасія Сапсай (самбо). Їй належить перше місце у ваговій категорії понад 80 кг.

Марія Повх, Людмила Кукліновська – веслування. Дівчата прийшли першими у заїзді на 200 метрів.

Олег Верняєв (спортивна гімнастика). У вправах на паралельних брусах він видав просто ідеальний виступ, який по праву оцінили судді. За свої старання, в підсумку, Верняєв отримав 15.333 бала.

Юлія Бачинська (спортивна гімнастика). 15-річна спортсменка посіла першу позицію, набравши 13.200 бала.

Аніта Серьогіна (карате, куміте). У фіналі вона впевнено здолала представницю Словенії Цаші Рістіч (3:1).

Станіслав Горуна (карате, куміте). Він поставив “золоту” крапку на цих змаганнях, розбивши у вирішальному протистоянні багаторазового чемпіона Європи та світу азербайджанця Рафаеля Агаєва (4:0).