Учитель просить уряд заборонити у школі смартфони: відеозверненняУ відкритому зверненні, вчитель наголошує, що в школі від 20 до 35% дітей користуються окулярами.

Заборонити використання смартфонів у школах та встановити тенісні столи для профілактики в учнів зору – з таким проханням до місцевої та центральної влади звернувся вчитель історії з Івано-Франківська Володимир Ревчук.

- джерело.

У відеозверненні, опубліковане на сторінці педагога у фейсбук, чоловік розповів, що останнім часом помічає все більше дітей із проблемами зору, а тому вирішив боротися з цим явищем самотужки:

Я просив дітей не сидіти в телефонах, пояснював, що дуже погано мати слабкий зір, розказував, з якими проблемами зіштовхуються незрячі люди. Також попросив небайдужих людей купити тенісні столи в школу, бо такий вид спорту позитивно впливає на зір.

Порахувавши учнів із явними проблемами зору, як повідомив учитель, результати виявилися невтішними – від 20 до 35% дітей користуються окулярами:

Розумію, що така ситуація склалась по всій країні, боротися з цим шкідливим явищем самостійно немає можливості.

У відеозверненні Володимир Ревчук просить батьків контролювати час, який діти проводять перед екранами електронних пристроїв, а місцевій владі й президенту педагог радить вжити таких кроків:

  • заборонити використання смартфонів у школах;
  • збільшити у шкільних їдальнях кількість продуктів, що багаті на вітаміни та покращують зір;
  • забезпечити всі заклади освіти достатньою кількістю тенісних столів та збільшити в програмі фізичного виховання кількість занять з настільного тенісу;
  • організувати щорічну медичну комісію з огляду всіх учнів лікарем-офтальмологом для вчасного виявлення дітей із проблемами зору;
  • проводити постійну просвітницьку роботу з учнями, щоб навчити їх безпечно для здоров’я користуватися екранними пристроями.

Також учитель направив лист до органів місцевої та центральної влади з проханням звернути на цю проблему особливу увагу.

Читайте також:Останні новини: