У Зеленського пішли на жертви заради низьких цін: “Спочатку потрібно…”


Команда Володимира Зеленського розглядає різні способи знизити ціну на газ для населення України

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан розповів про розробку варіантів, що дозволяють здешевити комунальні послуги. Зокрема, він обговорив ініціативу про скасування постанови про методику підняття ціни на газ для населення в ефірі телеканалу “112”.

Андрій Богдан попередив, що заради досягнення бажаної мети Володимиру Зеленському та його прихильникам доведеться піти на жертви. Адже поки Україна сильно залежить від міжнародних угод:

«Однак ті чи інші рішення ми можемо приймати після консультації з міжнародними партнерами, тому що дуже велика залежність, на жаль, від МВФ та інших організацій», – підкреслив глава Адміністрації президента.

Андрій Богдан додав, що короткочасне зменшення тарифів може мати згубні наслідки в кредитній і банківській сфері. Незважаючи на це, команда президента Володимира Зеленського готова піти на обдуманий ризик, щоб зменшити тарифи для споживачів:

«У цьому випадку ми поставлені в таку систему координат, що повинні погоджувати ці рішення. Зменшення на кілька місяців ціни на газ може мати зовсім інші наслідки в кредитній, банківській політиці. Однак наш намір – максимально спрощувати життя українців, особливо в сфері тарифів. І, звичайно, цей шлях ми також будемо розглядати».

Користувачі соціальних мереж зраділи спробами нового президента поліпшити життя простих українців. Багато нагадали, що реформи – справа нешвидка. Щоб отримати ціни нижчі, ніж при правлінні Петра Порошенка, народу необхідно трохи потерпіти:

“При Порошенко платили і мовчали обурювалися тільки вдома на кухні або сусідам. А тут відразу все хочете. Нехай повернуть вкрадені гроші які на народ повісили.” Боже люди, схаменіться, за 5 років нічого не зробив Порошенко. А ви хочете, щоб за три дні було все відразу “;” Та не все сразу..дайте увійти в курс..главное..ізбавіться від тих.Хто заважає “.

Більш активні українці звернулися до Адміністрації президента в коментарі і озвучили заходи, які необхідно прийняти для зниження тарифів. Деякі поклали провину за високі ціни на олігархів:

“Зменшіть зарплату працівникам Укрнафтогаз і зменшаться тарифи автоматично”; “Треба ринок газу запустити, іноземні компанії впустити, Фірташа з Ахметовим викинути з ринку”; “Спочатку потрібно Порошенка на нари посадити, це найголовніше”; “Так знижувати може і не треба, головне щоб 10 років вона більше не піднімалася !!!!! А підіймалися тільки зарплати, пенсії і т. Д”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: