У США чоловік протаранив машиною ресторан, убивши власну донькуУ неділю, 20 травня, у місті Бессемер американського штату Північна Кароліна чоловік навмисно в’їхав на машині в ресторан, убивши двох людей, зокрема і власну доньку. Ще кілька відвідувачів постраждали.
Про це повідомляє Fox40, посилаючись на місцеву поліцію.

Все вказуює на те, що людина навмисно в’їхала у ресторан Surf and Turf Lodge. Загинули 26-річна дочка водія та ще одна людина, ім’я якої не розголошується, сказано в повідомленні.

Місцева газета «Гастон» повідомила посилаючись на персонал, що чоловік спочатку завів свою сім’ю до ресторану, де вони зайняли столик біля вікна. Потім він повернувся назад до свого автомобіля і на великій швидкості врізався в будівлю у місці, де вони сиділи. Газета визначила транспортний засіб як спортивний.

Поліція заявила, що одразу заарештувала водія. Про мотиви вчинку наразі не повідомляється. Кількість постраждалих також не відома.

За деякими даними, водій – керівник детективної фірми, яка спеціалізується на розслідуваннях правопорушень на робочих місцях на замовлення різних компаній.


Жінка, яка загинула внаслідок наїзду авто на ресторан у США

Джерело.

Читайте також:Останні новини: