“У Серафима ніжка зламана у двох місцях …”: подробиці трагічної ДТП, в якій розбилася вся сім’яУ Маріуполі сталася трагічна ДТП на вул. Бахчіванджі

Про це повідомляє сайт 0629.

На слизькій дорозі у автомобіля “Таврія” повело колесо, водій не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з “Ладою”. В результаті аварії загинула пасажирка. На її руках сиділа 6-річна дитина. Її затисло між загиблою матір’ю і торпедою. Рятувальникам довелося вирізати дитину з автомобіля. За кермом “Таврії” перебував співмешканець Валентини.

Загиблою виявилася 30-річна Валентина Стамбулжі, яка працювала вчителькою хімії в інтернаті. Як виявилося, Серафим народився в Донецьку в 2013 році.

“У них була хороша квартира на вул. Артема, міцна сім’я”, – розповів дідусь загиблої Іван Олександрович.

“Дружина у мене сердечниця, коли дізналася про Валечку, їй відразу стало погано, ми думали, що будемо двоє похорон справляти, але, на щастя, їй полегшало, відійшла “, – зізнався чоловік похилого віку.

За словами сусідів, саме Іван Олександрович, опікав правнука. Він водив його в садок і на гуртки. Хлопчик для нього був сонячним промінчиком.

“Я дуже любив свою внучку, але його я люблю більше. Він такий розумний, такий невгамовний. На конкурсі зі співу виграв торт”, – зізнався прадідусь хлопчика.\

Стан 5-річного Серафима Стамбулжі все ще важкий. Дитина прийшла до тями, однак небезпека до кінця не відійшла.

Як розповіла начмед, у хлопчика перелом ноги, травма голови, зламана очниця. Лікарі роблять все можливе, щоб дитина пішла на поправку.

“У Серафима ніжка зламана у двох місцях, опухлі губи, величезний набряк на правому оці, пошкоджена сітківка, – розповів прадід хлопчика Іван Олександрович. – Лікарі нічого не обіцяють. Нічого …”

Після поправки хлопчика збирається забрати рідний батько, з яким загибла була розлучена.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: