У МОН створили Комітет з контролю за зовнішнім виглядом педагогів: що перевірятиме новий відділРішення ухвалили у зв’язку з рекомендаціями Національної європейської спілки керівників закладів освіти. Пише vseosvita.ua

Повідомляє - джерело.

У Міністерстві освіти і науки створили Комітет з контролю за дотриманням естетичних норм зовнішнього вигляду педагогічних та науково-педагогічних працівників. Таке рішення ухвалили у зв’язку з рекомендаціями Національної європейської спілки керівників закладів освіти.

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у програмі «Педагогічний ранок»:

Представники Національної європейської спілки переглянули кілька дистанційних занять, які проводили наші вчителі в онлайн-форматі, і зазначили, що у деяких випадках зовнішній вигляд педагогів не відповідав необхідним естетичним нормам. Україна йде в Європу, тож тепер ми будемо прагнути до ідеалу. Саме тому створення відповідного Комітету – надзвичайно важливий крок для української освіти.

Новий відділ займатиметься перевіркою та контролем зовнішнього вигляду вчителів, які працюють як дистанційно, так і очно. Особливу увагу члени Комітету звертатимуть на такі речі:

-відповідність кольору волосся вимогам європейських стандартів щодо зовнішнього вигляду педагогів;

-довжина спідниці повинна відповідати розміру міді, а штани – максі;

-стан манікюру та педикюру повинен відповідати чинним європейським санітарним нормам;

-макіяж повинен бути нейтрально-яскравим, якщо вчитель працює у школі; дозволяється макіяж з використанням блискіток (за бажанням), якщо педагог викладає дистанційно;

-зачіска має бути максимально простою, дозволяється використання шпильок, а також двох-трьох гумок для волосся.

Аналіз зовнішнього вигляду педагогів здійснюватиметься вибірково, у тестовому форматі. Комітет планує розпочати свою роботу зі столиці України. Усі результати з індивідуальними рекомендаціями щодо покращення зовнішнього вигляду надсилатимуться на особисту пошту педагогів.

Освітяни досить неоднозначно відреагували на подібні нововведення.

Я вважаю створення такого Комітету недоцільним. Нещодавно я змінила зачіску і пофарбувала волосся у яскравий колір – не розумію, чому я маю знову витрачати гроші і перефарбовуватись, щоб відповідати європейським стандартам, – прокоментувала Надія Степанівна, вчителька однієї зі столичних шкіл.

Комітет розпочне перевірку одразу після підписання відповідного указу.

Дорогі всеосвітяни! Це – жарт. Сподіваємось, ви не встигли повірити у цю новину, адже за вікном – 1 квітня! Усміхніться, і нехай світ навколо вас буде сповнений радістю та позитивом! =)

Читайте також:Останні новини: