У Міненерго заявили, що знімуть обмеження тарифу на газ і назвали нову цінуВ Україні продовжувати максимальний тариф на газ в розмірі 6,99 грн за кубометр після березня 2021 року не будуть.

Передає - джерело.

Про це Міненерго повідомило у відповідь на запит “Інтерфаксу”. “Міністерство не має наміру продовжувати дію обмежень ціни на газ”, – йдеться в повідомленні. Зняття обмежень, на думку відомства, не спричинить збільшення ціни на газ, і ціна ресурсу в річних контрактах для побутових споживачів не буде перевищувати існуючий рівень в 6,99 грн

З 1 лютого 2021 на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021-го максимальна ціна на газ не може бути вище за 6,99 грн/куб.м.

Усі постачальники зобов’язані в термін до 25 квітня повідомити побутовим споживачам ціну на газ, яка діятиме протягом року, і опублікувати її на своїх сайтах. Водночас постачальники природного газу зможуть пропонувати інші варіанти (місячні, квартальні тарифи).

“Вищезазначені зміни сприятимуть захисту прав побутових споживачів у частині стабілізації цін на природний газ в умовах відкриття ринку природного газу та розвитку конкуренції на ньому”, – впевнені в НКРЕКП.


Залишити коментар:


Останні новини: