У Львові патрульні склали протокол на 19-річну матір, яка не дбає про своїх малолітніх дітейУ Львові патрульні 4 батальйону отримали виклик у місто Винники на вулицю Богуна від небайдужих, які почули плач дітей та крики дорослих.
Коли екіпаж приїхав на місце події, то був вражений побаченим: антисанітарія в помешканні, безлад та мухи усюди (включно на їжі).

Пише - джерело.

Як повідомили у Патрульній поліції, у будинку було двоє дітей віком 10 місяців та 2 роки, їхні 19-річна мати та 24-річний тато з ознаками алкосп’яніння та хвора бабця.

Враховуючи, батьки не забезпечили необхідних умов для життя та виховання своїх двох малолітніх дітей, що унеможливлює фізичне існування, моральний та духовний розвиток та несе безпосередню пряму небезпеку , загрозу їх здоров’ю та життю патрульні склали на молоду жінку протокол за ч. 1 ст 184(Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей) КУпАП.

Про цей інцидент повідомили відділ ювенальної превенції та соцслужбу.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: