У Львівській області жінка заявила, що її зґвалтували та скинули з 5-го поверху поліцейськіУ правоохоронних органах це заперечують.

Зґвалтування поліцейськими чи навмисний наклеп на правоохоронців. Детективна історія у Львівській області: там дівчина випала з вікна п’ятого поверху і дивом вижила. А коли прийшла до тями, почала стверджувати, що її катували, потім зґвалтували і викинули у вікно місцеві поліцейські. Ті здивовані такими звинуваченнями, мовляв, людей із деякими названими прізвищами взагалі немає серед поліцейських.

Про це йдеться 1 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

Світлана Філіпович, мати 27-річної Марії Кльоп, розповідає: півтора тижня тому її донька, яка живе у Стриї Львівської області випала із вікна.

“Подзвонив співмешканець Сашко. Повідомив, що Маша випала з п’ятого поверху, вона в реанімації”, — говорить мати.

Про подію повідомив знайомий жінки, далекобійник, з яким вона мала стосунки. Нібито вона йому подзвонила і сказала, що їй морально зле, вона не хоче жити. Коли він під’їхав – жінка сиділа на вікні.

Із ТСН Олександр спілкуватися на камеру не бажає, за нього розповідає мати потерпілої. Каже: із вікна після падіння хтось визирав.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: