У Китаї спорудили найдовший міст у світі довжиною в 55 км (вражаючі фото)У Китаї в 2018 році введуть в експлуатацію найдовший міст у світі через море, який з’єднає Гонконг, Макао і Чжухай.

- джерело.

Довжина споруди – 55 км, з яких 38 км припадає безпосередньо на різні ділянки мостів. Крім них, є підводний тунель довжиною майже 7 км і навіть штучні острови.

Протяжність основного моста становить майже 30 км, для руху автотранспорту тут передбачені по три смуги в кожному напрямку.

Будівництво велося з 2009 року, при цьому враховувалися екологічні вимоги, щоб не нашкодити морській фауні регіону. Тунель і ділянки з вантовими мостами були споруджені для того, щоб забезпечити прохід великотоннажних морських суден.

Читайте також: НА РІВНЕНЩИНІ ПІДТРИМАЛИ ФЛЕШМОБ І НЕСУТЬ ПІД «МОСКОВСЬКИЙ» ХРАМ ІГРАШКИ (ВІДЕО)

Зведенням моста займалася China Communications Construction Co., будівництво обійшлося приблизно в 11 млрд доларів.

Основні роботи були завершені ще в липні 2017 року, і очікувалося, що рух по мосту буде запущено до кінця року. Однак все ще триває узгодження механізмів здійснення прикордонного контролю – Гонконг і Макао, хоча вони і входять до складу КНР, але є спеціальними адміністративними одиницями.

В Європі найдовшим є міст Васко да Гама, побудований через річку Тежу в Лісабоні (Португалія) – його протяжність становить 17,2 км, з яких надводна частина – 10 км.

Джерело.


Читайте також:


Залишити коментар: