У Кувейті від спеки плавляться автомобілі: +73°CАномальне потепління накрило країни Аравійського півострова, де за останній тиждень було встановлено декілька температурних рекордів.

Пише - джерело.

Так, наприклад, в Кувейті весь тиждень стовпчики термометрів не падають нижче +50 градусів за Цельсієм, а у вівторок температура піднялася до немислимих +73°C.

Як пише видання Khaleej Times, фахівці метеорологічного департаменту Кувейту заявили, що в останні дні в населеному пункті Ель-Джахра температура досягла +53 градусів, а в Аль-Нувайсібе вона піднялася до +52 градусів. У департаменті також попередили, що до кінця тижня збережеться спекотна температура і стовпчики термометрів сягнуть +50 градусів.

Відзначається, що аномальне потепління в регіоні поширюється з початку червня і, орієнтовно, закінчиться в перших числах вересня.

Повідомляється, що на тлі підвищення температури в деяких великих містах жителі залишилися без електроенергії, так як енергетична система країни не справляється. Влада звернулася до населення з закликом скоротити споживання енергії і замінити старі кондиціонери, так як вони надають сильне навантаження на мережу.

У соціальних мережах з’явився ролик, зроблений мешканцям Кувейту. На ньому видно, як з-за сильної спеки плавляться автомобілі та інші пластикові та металеві предмети, що знаходяться під прямим сонцем.Крім того, на відео видно, як чоловік з електронним термометром виміряв температуру в тіні і під відкритим сонцем. Прилад показав +54 і +72 градуси, відповідно.

Ось саме відео:

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: