Тимошенко: вимагатимемо від влади негайно скасувати 50% підвищення ціни на газУ партії “Батьківщина” звернулися до влади із закликом скасувати рішення НАК “Нафтогаз” про подорожчання ціни на газ для населення з 1 червня – людям виставлятимуть ціну в платіжках майже 12 гривень за кубометр газу.

Пише - джерело.

Про це заявила голова партії Юлія Тимошенко під час брифінгу, назвавши таку новину “шоковою”.

“Це нищівне ставлення “слуг народу” до людей треба негайно припиняти! Українці не в стані були платити і по 6 гривень, а підвищення цін на газ до 12 гривень за кубометр є практично геноцидом українців”, – заявила вона.

Тимошенко пообіцяла, що на найближчій Годині запитань до уряду вона і фракція “Батьківщина” будуть вимагати негайно скасувати це рішення, тому що для такого різкого підвищення немає жодних обґрунтувань.

Лідерка “Батьківщини” нагадала, що вартість газу вітчизняного видобутку, за офіційними повідомленнями, складає 2 гривні 30 копійок.

“Навіщо продавати людям наш власний газ в 6 разів дорожче, по 12 гривень?” – обурилася Тимошенко.

“Ми безумовно будемо публічно примушувати їх повернути ціни на газ на той рівень, який співпадає з вартістю українського газу, а це 2 гривні 30 копійок. Крім того, ми будемо вимагати звіту у Верховній Раді членів НКРЕКП, щоб запитати у них, звідки на кожному кубометрі взялося 10 гривень відкату”, – наголосила політикиня.

На її переконання, одномоментне підвищення ціни на газ спровокує ріст цін на товари, відобразиться на роботі міського транспорту, на вартості електроенергії, адже ці галузі використовують у своїй роботі блакитне паливо.

“Мова йде про те, що зараз вчиняється злочин, велика корупція. Хто має відкати з цієї корупції, ви прекрасно знаєте, і тому я прошу – припиніть знущатися над Україною і українцями, поверніть людям газ вітчизняного видобутку і не підвищуйте його вартість на 50%”, – закликала лідерка “Батьківщини”.

Вона також нагадала, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт команди “Батьківщини”, який встановлює справедливе нарахування за газ і пускає на потреби людей дешевий газ українського видобутку, а не дорогий імпортний.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: