Тварини мають права: франківці вийшли на Всеукраїнський гуманний марш (ФОТО, ВІДЕО)Тварини мають права: франківці вийшли на Всеукраїнський гуманний марш (ФОТО, ВІДЕО)

- джерело.

Івано-Франківськ долучився до Всеукраїнського маршу за тварин.

П’ятого вересня за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбулася головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх областей одночасно пройшли головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

Пройшов Всеукраїнський марш і в Івано-Франківську, де організатором події виступила благодійна організація “Дім Сірка”.

“Ми виходимо на марш, щоб нас почули. Тварини не іграшки та не розвага. Місту потрібні сучасні стерилізаційні центри та притулки”, – каже керівниця благодійної організації «Дім Сірка» Наталія Когут.

До акції долучилися близько сотні франківців, пише “Галка”. Люди різного віку тримали плакати з написами “Захист слабких – справа сильних”, “Маємо право на свободу”, “Ні фотопослугам із тваринами”, “Дикі тварини не для комерції”, “Вони нам брати”, “Тварини – не іграшки” і т.д.

Марш стартував від площі Івана Франка, колона пройшла по вулиці Незалежності до Вічевого майдану, де відбувся мітинг. Люди вигукували гасла “Тварини хочуть жити!”, “Тварини – не ресурс!”, “Тварини мають права!”.

Опісля франківці підписали звернення до мерії, аби у місті нарешті побудували притулок для тварин, стерилізаційний пункт і пункт адаптації.

Нагадаємо, Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами:

1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
3. Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
4. Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін.
5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
6. Заборона хутрових ферм;
7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: