Ціна на газ в Україні: у Зеленського зробили гучну заяву, подробиціКоманда президента України Володимира Зеленського заявила, що розглядає можливість зниження ціни на газ

Про це заявив глава Адміністрації президента Андрій Богдан, передає УНН.

«Ми розглядаємо різні шляхи зниження ціни на газ. Але ці рішення ми можемо приймати після консультації з міжнародними партнерами, тому що залежність України, на жаль, від минулої влади, від їх рішень, дуже велика залежність від МВФ та інших міжнародних організацій», – зазначив він.

Більш того, за словами Богдана, на сьогоднішній день Україна опинилася в ситуації, коли змушена узгоджувати свої дії з Міжнародним валютним фондом, оскільки є ризик отримати негативні наслідки кредитної і фінансової політики.

Як повідомлялося раніше, президентство Володимира Зеленського загрожує існуючій владі «великими руйнуваннями». Про це розповів екстрасенс-медіум Максим Гордєєв. Він пояснив, як слід трактувати чотири «знаки», помічених під час інавгурації президента. Екстрасенс підкреслює, що їх не можна розцінювати, як повноцінні провісники, однак все ж у них є якесь значення.

«Все це ніяк не може ставитися до знаків. Наприклад, якби новий президент став на трон і в цей момент відвалився шматок герба – це був би знак. Або, наприклад, якщо б у цей момент до зали влетіла ворона», — зазначив Гордєєв.

Він навів приклад повноцінної ознаки, з якої почався президентський термін Петра Порошенка.

«Явний знак того, що попадають солдати, був з Порошенком – на його інавгурації впав солдат», — пригадує експерт.

Він також розповів про те, яким буде президентство Зеленського.

«Будь-яке президентство не може нести благополуччя або неблагополуччя країні. Кожен вносить і негативні аспекти, і позитивні. У кожного президента України, включаючи Януковича, можна знайти щось хороше, що він зробив для країни», — розповів Гордєєв.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: