“Це дуже дорого”: Фейгін розповів, скільки буде тривати війна України та РФ“Це дуже дорого”: Фейгін розповів, скільки буде тривати війна України та РФ

Пише - джерело.

Війна в Україні може розтягнутися на місяці, але навряд на роки. Чим швидше Європа “дотисне” Росію фінансово шляхом санкцій, тим швидше вона закінчиться, тому що війна – це дуже дорого.

Таку думку висловив російський політичний та громадський діяч, юрист Марк Фейгін в інтерв’ю на YouTube-каналі “Україна 24”. За його словами, прогноз щодо закінчення війни залежить від декількох умов (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Насамперед від того, наскільки РФ зможе чинити опір. Там ленд-лізу немає, і надія тільки на власне виробництво. Останнє, м’яко кажучи, буксує, тому що, по-перше, немає складових, їх відмовився постачати навіть Китай”, – сказав він.

За словами юриста, протягом місяців у Росії закінчаться ресурси, ракети, авіоніка для літаків, двигуни для танків.

“До речі, багато двигунів для ракет вироблялися в Україні, про це мало хто знає”, – додав Фейгін.

Він розповів, що санкції, введені країнами Заходу, тиснуть на економіку країни і незабаром у РФ почнуться внутрішні проблеми, зокрема із зарплатами.

“Війна – це дуже дорого”, – зазначив юрист.

Він додав, що Європі буде важко і доведеться вчинити ще багато дій, проте без цього не вдасться перемогти.

“Їм буде складно, потрібно будувати ЗПГ-термінали. Багато чого доведеться зробити, це правда. Але без цього не можна досягти кінцевого результату, оскільки, якщо ембарго на нафту і газ запровадять, то Росію стрімко спіткає крах”, – сказав він.

Нагадаємо: раніше директор Євразійського центру при Атлантичній раді США Джон Хербст припустив, що наступ РФ на сході України завершиться такою самою поразкою, як і розпочата нею 24 лютого 2022 спроба захопити всю українську територію. Чисельна перевага Росії в техніці та живій силі не допоможе агресорові впоратися з мотивованою та високопрофесійною українською армією.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: